Виробництво
Магазин, роздріб: (044) 287-25-35       Відділ продажу, опт: (096) 399-04-01
(096) 399-04-01    (095) 433-81-20
(066) 367-03-52    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. К.Малевича 8.  |  з 10:00 до 19:00    

АКЦІЯ!

ПОДАРУНОК - ДИСКОНТ 3%

ВСІМ ПОКУПЦЯМ КОВДРИ, НА СУМУ ВІД 3000, ДАРУЄМО ДИСКОНТ 3%

 

                                                                                                                   

 

 

proizvodstvo

ТМ Моnа Collection – фабрика з багаторічним досвідом роботи по переробці пухо-перової сировини та виробництва з неї продукції  для сну та відпочинку(ковдри, подушки, перини та ін.). Якість продукції відповідає європейським стандартам.

Фабрика має повний технологічний цикл, всі необхідні санітарно-гігієнічні та ветеринарні сертифікати для виробництва продукції з пуховим та пухо-перовим наповненням. Для пошиву напірників та чохлів використовуються тільки натуральні тканини (100% бавовна).

Будь-яке виробництво починається з якісної сировини. Для нас це гусячий та качиний пух та перо як прижиттєвого збору, так і свіжозібраний.

Виробництво пухових виробів ТМ Моnа Collection здійснюється за європейськими технологіями на німецькому обладнанні Lorch. Ступінь обробки сировини відповідає європейським стандартам. Якість нашого продукту підтверджено лабораторією IDFL.

Обробка сировини складається з багатьох циклів:

- Одним з перших циклів є промивка сировини при t 40° C із додаванням неіногенного спеціального німецького миючого засобу. Завдяки специфічному складу даний засіб має високу емульгуючу властивість та хороший ефект промивки сировини з високим складом жирів. Тобто він обезжирює до потрібного ступеня пух та перо.

- Після промивки проводиться багатоетапне полоскання сировини з додаванням миючого засобу, який забеспечує довготривале перекриття запахів, знищує усі органічні супровідні та забезпечує бактериостатичну дію (захищає сировину протягом кількох років від виникнення в пухових виробах мікроорганізмів).

- Після полоскання наступними етапами в обробці є віджим сировини до 40% в центрифузі та сушка в демфері при t 120°С із додаванням спеціального засобу, який надає сировині антистатичній ефект та антиалергенні властивості.

- На останньому етапі обробки здійснюється обезпилення сировини.

Після всіх технологічних процесів здійснюється лабораторна перевірка на відповідність якості сировини(чистота промивки, FILL POWER та ін. показники). Тільки після підтвердження якості, сировина подається для виготовлення перо-пухових виробів.

Ми в соціальних мережах

 

 

 

 

Mona - производство пуховых подушек и одеял, г. Киев

 Експерт здорового сну з 1946 р.

Експерт здорового сну з 1946 р

Адреса магазину

  • Україна, 03038
  • м. Київ, вул. Малевича 8(Боженко)
  • ст.м. "Олімпійська"

Телефони

  • (044) 287-25-35

Час роботи

  • з понеділка по п’ятницю
    з 10:00 до 19:00
  • в суботу - з 10:00 до 17:00