Корисно знати
Магазин, роздріб: (044) 287-25-35       Відділ продажу, опт: (096) 399-04-01
(096) 399-04-01    (095) 433-81-20
(066) 367-03-52    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. К.Малевича 8.  |  з 10:00 до 19:00    

АКЦІЯ!

ПОДАРУНОК - ДИСКОНТ 3%

ВСІМ ПОКУПЦЯМ КОВДРИ, НА СУМУ ВІД 3000, ДАРУЄМО ДИСКОНТ 3%

 

                                                                                                                   

 

 

Середа, 15 березня 2017 06:39

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КАСЕТНА КОВДРА ВІД СТЬОБАНОЇ?

Якщо Ви збираєтеся придбати ковдру, але не розбираєтеся в подробицях, нюансах і відмінностях ця стаття буде для Вас дуже корисна.

Стьобана ковдра

Стьобана пухова ковдра - найвідоміша і найпростіша конструкція, що складається, суворо кажучи, з двох відрізів. За часів радянського союзу їх робили переважно з вати або пір’я, прошивали незамкненими хвилястими лініями. Результат виходив поганим - «начиння» збивалося грудками, які доводилося перетрушувати щоб правильно розподілити в чохлі. Обивка теж залишала бажати кращого. Натомість виробництво було легким, однотипним, копійчаним і зрозуміло дефіцитним. Парадоксально, що придбати таку «халтуру» було проблематично без належних зв'язків і знайомств.

Зараз технології зробили крок далеко вперед. Сучасне обладнання фабрики і німецька спецтехніка дозволяють високоякісно зшивати виріб ідеальними квадратами по всій площі без найменших зазорів. По периметру йде декорування кантом і додатковим подвійним рядком. Завдяки цьому пух не рухається в чохлі і залишається в межах чарунок.

Другою позитивною рисою наших товарів є охайне пошиття якісними голками і нитками стійкими до розриву. Після пришивання в тканині не утворюється великих дірок і дефектів, що дозволяють пробиватися назовні наповнювачу.

Ці вироби мають доступну ціну та можуть виготовлятися з матерії різних виробників. Ми рекомендуємо вибирати німецький матеріал, він:

 • високої щільності,
 • допускає очищення в домашніх умовах пральною машинкою при 30С.

Відмінності касетної ковдри від стьобаної.

Касетна пухова ковдра шиється складніше через більшу кількість деталей. Усередині неї пришиваються тканеві перпендикулярні перегородки, що утворюють окремі камери. Основні плюси касетних ковдр полягають у тому що:

 1. Вони більш довговічні. Перемички зміцнюють структуру і знімають зайвий тиск на полотно в місцях прошиття.
 2. Камери містять ідентичне наповнення пухом по вазі, тому тепло розподіляється рівномірно по всій поверхні.
 3. Касети мають однакову товщину, тобто холодні зони повністю відсутні.

З огляду на відмінну якість і довговічність цієї продукції, вона виготовляється з німецького тіка-батисту (100% бавовна) зі 100% -м пуховим наповненням. Саме такі товари від ТМ Mona Collection йдуть на експорт до Голландії, Франції, Бельгії та викликають там великий попит через конкурентні ціни.

Мабуть єдиний недолік касетних речей - їх вартість. Вона трохи вище ніж у стьобаних через методики пошиття і склад. Але за сукупністю переваг раціональніше купити одну річ чудової якості, яка буде справно служити багато років, ніж купувати кілька разів дешевші варіанти. Цим Ви збережете нерви, час витрачений на покупки і гроші. Ми як виробник гарантуємо Вам, що одного разу взявши нашу продукцію в руки, Ви більше не захочете користуватися нічим іншим.

Ми в соціальних мережах

 

 

 

 

Mona - производство пуховых подушек и одеял, г. Киев

 Експерт здорового сну з 1946 р.

Експерт здорового сну з 1946 р

Адреса магазину

 • Україна, 03038
 • м. Київ, вул. Малевича 8(Боженко)
 • ст.м. "Олімпійська"

Телефони

 • (044) 287-25-35

Час роботи

 • з понеділка по п’ятницю
  з 10:00 до 19:00
 • в суботу - з 10:00 до 17:00